Z bólem odcinka lędźwiowego trafiłam do Pana Wojciecha z początkiem kwietnia tego roku.Wcześniej całe tygodnie zażywałam środki przeciwbólowe i zwiotczające mięśnie,które nie przynosiły żadnej poprawy.Już po pierwszej wizycie u Pana Wojtka poczułam dużą ulgę a dwa dni później mogłam normalnie funkcjonować i wrócić do pracy.Od tamtej pory nie zażywam żadnych farmaceutyków .Ból nie wraca ale stosuję się do zaleceń Pana Wojtka.Dodam ,że to od niego a nie od neurologa dowiedziałam się co tak naprawdę jest przyczyną mojego bólu i to Pan Wojtek wytłumaczył jakie ćwiczenia mogę wykonywać przy spłaszczonej lordozie odcinka lędźwiowego.Od lekarzy do tej pory słyszałam tylko ,że to musi boleć i potrzebny jest czas.Teraz wiem że to nie musi boleć 🙂 Panie Wojtku bardzo dziękuję.
Beata Czekajska-Migas
Po sobotniej wizycie u Pana Wojciecha przeżywam prawdziwy szok. To niesamowite, ból , który mnie dręczył kilka lat – ustąpił. To niesamowite uczucie – nic nie boli. Jeszcze raz dziekuje za okazaną mi pomoc.Pozdrawiam serdecznie – Jarek z Bielska-Białej.
Jaro
Serdecznie polecam. Człowiek z nieprawdopodobną wiedzą nie tylko o kręgosłupie, ale o żywieniu, działaniu leków itd. Podrzuca wiele rad dotyczących diety, sposobów zachowania, aby sobie nie szkodzić… Ale przede wszystkim leczy z bólu! Kiedyś wydawałem tysiące złotych na zabiegi rehabilitacyjne, tygodniowe serie powtarzałem co parę miesięcy, by po kilku tygodniach ból powracał i się nasilał. Po jednym zabiegu u Wojciecha Góry ból zmniejszył się, a w następnym dniu zupełnie ustąpił. Wrócił dopiero po grubym przeciążeniu, sporo później. „Naprawił” mnie znowu i od tego czasu spotykamy się coraz rzadziej. Dzięki prostym radom sam teraz dbam o swoje plecy. „Naprawił” również moją żonę, która miała postrzał i nie mogła się ruszyć. Jako, że nie mogłem jej dowieźć do gabinetu przyjechał na miejsce i ból w momencie odszedł i żona wróciła do sprawności. Co więcej! Zaczęła lepiej spać i wstawać bardziej wypoczęta! Polecam wszystkim. To jest człowiek, któremu nie zależy na Twoich pieniądzach, ale na tym, żebyś jak najszybciej przestał go potrzebować. Jeśli bym miał mu wymyślić jakieś hasło reklamowe, to kojarzy mi się hasło z reklamy ranigastu 😛 Leczy przyczyny, nie tylko objawy 😀
Piotr
Polecam tego specjalistę. Dzięki niemu mogłem kontynuować urlop bez środków przeciwbólowych. Wielkie dzięki Panie Wojciechu.
Marek Stawowiak

…więcej opinii

Dodaj swoją opinię

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Dodaj swoją opinie

 

Back to Top

Liczba odwiedzających stronę